BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordslyster 12374687
nr 1237 4687
Bordslyster
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Höjd: 78 cm
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:19:28
25/2 16:20:56